ΙΔΡΥΜΑ ΓΑΖΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΑρχικήΥποτροφίες › Υπότροφοι › Προπτυχιακό

Υπότροφοι › Προπτυχιακό

α/α Έτος Απονομής Ονοματεπώνυμο Υποτρόφου Πανεπιστημιακή Σχολή φοίτησης
Βαθμολογία προηγούμενου έτους
1 2001 Κωτσή Σπυριδούλα Πανεπιστήμιο του ΝΙΣ, Ιατρική Σχολή
2   Μπούκα Αικατερίνη Φιλοσοφική Σχολή ΕΚΠΑ
3   Μπαλαούρα Αικατερίνη Ελληνική Φιλολογία Πανεπιστήμιο Θράκης
4   Δημόπουλος Άγγελος Νομική Σχολή Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο
5   Ζαγκότσης Άγγελος Σχολή Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π
6   Φλωράκης Χρυσόστομος Σχολή Κοινωνικών Επιστημών, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Κρήτης
7   Καυκούλας Σωκράτης ΤΕΙ Λογιστικής Πατρών
8 2002 Νάσιος Γεώργιος ΑΣΟΕΕ , Τμήμα Επιχ.Ερευνας και Μάρκετιγκ
9   Σταμούλη Ζωή Δημοσιογραφία και ΜΜΕ , Θεσσαλονίκη
10   Ζαλοκώστα Αναστασία Φιλοσοφική Σχολή ( Φ.Π.Ψ ), Αριστοτέλειο
11   Σολδάτος Στέφανος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου
12   Νάσιου Βασιλική Ελληνική Φιλολογία , ΕΚΠΑ
13   Μάκκα Μάνθα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης ΕΚΠΑ
14   Γαβριήλ Κωνσταντίνος Διοίκησης και Οικονομίας, ΤΕΙ Καβάλας
15   Παπανίκα Αγορίτσα Διοίκησης και Οικονομίας , ΤΕΙ Πειραιά
16   Ράπτη Παναγιώτα Επαγγελμάτων Υγείας και Πρόνοιας , ΤΕΙ Αθηνών
17 2003 Νάσιος Γεώργιος ΑΣΟΕΕ , Τμήμα Επιχ.Ερευνας και Μάρκετιγκ
18   Μπουμπουρή Κων/να Φυσικής Αγωγής , Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
19   Κατσιαρού Ελένη Φιλοσοφική Σχολή, Τ. Ιστορίας και Αρχαιολ. του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου
20   Κοντοπάνου Ουρανία Πάντειο Πανεπιστήμιο, Τμήμα Κοινωνιολογίας
21   Σκλαπάνη Σοφία Παιδαγωγικό Τμήμα, ΕΚΠΑ
22   Παρδάλης Βασίλειος Ιατρική Σχολή , Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο
23   Κουτσουπιά Παρασκευούλα Επαγγελμάτων Υγείας και Πρόνοιας , ΤΕΙ Ηπείρου
24 2004 Σκλαπάνη Σοφία Παιδαγωγικό Τμήμα, ΕΚΠΑ (2η υποτροφία)
25   Χαραμή Σπυριδούλα Οικονομικές και Πολιτικές Επιστήμες στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θες/κης
26   Καλογήρου Σπυριδούλα Τμήμα Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας , ΕΚΠΑ
27   Αλατάρη Αθηνά Αγγλική Φιλολογία, ΕΚΠΑ
28   Κουτσουπιά Παρασκευούλα Επαγγελμάτων Υγείας και Πρόνοιας , ΤΕΙ Ηπείρου
29 2005 Ξενοφών Φλώρος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου
30   Σουλιώτη Αγορίτσα Παιδαγωγικό Δημ. Εκπ/σης , Αριστοτέλειο
31   Ελευθερίου Ιωάννης Σχολή Αρχειονομίας και Βιβλιοθηκονομίας στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο
32   Χαντζοπούλου Ευαγγελία Παιδαγωγικό Δημ. Εκπ/σης, ΕΚΠΑ
33   Μαρούλη Θεοδώρα Σχολή Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής του ΤΕΙ Καλαμάτας
34 2006 Κυρίτση Γεωργία Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνας
35   Σουλιώτη Αγορίτσα Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας (2η υποτροφία )
36   Κούτσικος Χρυσοβαλάντης Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο –Πολιτικών Μηχανικών
37   Γιολδάση Όλγα Σχολή Επαγγελμάτων Υγείας –Πρόνοιας, Τμήμα Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Πάτρας.
38 2007 Σουλιώτη Αγορίτσα Παιδαγωγικό Δημ. Εκπ/σης , Αριστοτέλειο (2η )
39   Ράπτη Ανθή Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Επιστήμη και Τεχνολογία
40   Καστάνης Παναγιώτης Νηπιαγωγών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
41   Σκοτίδα Ιωάννα Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Αθηνών
42 2008 Κουτσοθανάση Ανθούλα Τμήμα Προσχολικής Ηλικίας Πανεπιστημίου Πατρών
43   Παπαθανάσης Γρηγόριος Φιλοσοφική Σχολή του Πανεπιστημίο Ιωαννίνων -Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας
44   Μπουλάκου Αθανασία Φαρμακευτική Πανεπιστήμιο Πατρών
45   Ράπτη Ανθή Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνας . Σχολή Οικονομικών Επιστημών
46 2009 Τάσιος Ντίλσατ Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομίας (2η)
47   Μπισμπίκη Βασιλική Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
48   Καστάνης Παναγιώτης Νηπιαγωγών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (2η )
49   Κουτρομάνου Αικατερίνη Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τμήμα Φαρμακευτικής
50 2010 Κυρίτση Ολυμπιάδα Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Σχολή Αρχιτεκτονική (βαθμολογία 9,61)
51   Μπισμπίκη Βασιλική Πανεπιστήμιο Πατρών Τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (2η) (βαθμολογία 8,94)
52   Σιαμιώτη Γλυκερία Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Τμήμα προσχολικής αγωγής (βαθμολογία 6,39)
53   Τάσιος Ντίλσατ Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομίας (3η) ( βαθμολογία 7,45)
54 2011 Τάσιος Δημήτριος(Ντίλσατ) Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομίας (4η) ( βαθμολογία 8,63)
55   Οικονόμου Αργύριος Πανεπιστήμιο Αθηνών ( ΕΚΠΑ) Φιλοσοφική Σχολή –Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας (βαθμολογία 7,70)
56   Μπισμπίκη Βασιλική Πανεπιστήμιο Πατρών Τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (2η) ( Βαθμολογία 8,80)
57   Μακρή Κασσιανή Τμήμα Βρεφονηπιοκομίας του Αλεξάνδρειου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης (Βαθμολογία 9,42)
58 2012 Οικονόμου Αργύριος Πανεπιστήμιο Αθηνών ( ΕΚΠΑ) Φιλοσοφική Σχολή –Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας (βαθμολογία 7,70)
59   Σιαμιώτη Γλυκερία Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (2η ) Τμήμα προσχολικής αγωγής (βαθμολογία 8,5) )
60   Πετσάβα Παναγιώτα Πανεπιστήμιο Αθηνών Εκπαίδευσης και Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας (Βαθμολογία :)
61   Γαζέτα Βαγγελή Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας (Βαθμολογία :7,64)
62 2013 Θάλλα Γεωργία Πανεπιστήμιο Πατρών Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βαθμολογία : 8,75 )
63   Γκαρίλα Αντωνία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας (Βαθμολογία : 8,79)
64   Πετσάβα Παναγιώτα Πανεπιστήμιο Αθηνών Εκπαίδευσης και Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας (Βαθμολογία :8,33)
65   Μαλάμη Βιργινία Πολυτεχνείο Κρήτης Αρχιτεκτόνων –Μηχανικών (Βαθμολογία : 8,45 )
66 2014 Κουτσοθανάσης Κων/νος Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσ/νικής Μηχανικών Χωροταξίας (Βαθμολογία : 8,57)
67   Τσέτσου Ειρήνη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων (Βαθμολογία : 9)
68   Σιαμιώτη Δἠμητρα Τμήμα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Θεσσαλίας (Βαθμολογία: 8,30)
69   Γαζέτα Βαγγελή Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Θεσσαλίας (Βαθμολογία :7,52 )
70 2015 Οικονόμου Θωμάς Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Τμήμα Ιστορίας –Αρχαιολογίας –Διαχείριση Πολιτισμικών Αγαθών (Βαθμολογία :7,06)
71   Σιαμιώτη Δήμητρα Τμήμα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Θεσσαλίας (2η) (Βαθμολογία:8,76)
72   Θεοδωράκη Μαρίνα Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Βαθμολογία :7,25)
73   Ματσιούλα Μαρία Τμήμα Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Θεσ/νίκης (Βαθμολογία:8,67 )
74 2016 Οικονόμου Θωμάς Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Τμήμα Ιστορίας –Αρχαιολογίας –Διαχείριση Πολιτισμικών Αγαθών (Βαθμολογία : 8,77)
75   Νταλής Θωμάς Πολυτεχνείο Πατρών Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών (Βαθμολογία : 7,96)
76   Βλαχογιάννη Κων/να Πανεπιστήμιο Θράκης Τμήμα Φυσικής Αγωγής (Βαθμολογία : 8,7 )
77   Βούρτσα Παναγιώτα Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσ/νίκης Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Βαθμολογία: 6,75 )

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018-2019 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Το ΙΔΡΥΜΑ ΓΑΖΗ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ προκηρύσσει τη χορήγηση τεσσάρων (4) υποτροφιών για προπτυχιακές σπουδές, δύο (2) υποτροφιών ...

Ενημερωτική Ανακοίνωση

Ολοκληρώθηκε από το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιδρύματος, κατά τη συνεδρίαση της 03/02/2018, η αξιολόγηση των υποψηφίων υποτρόφων και το Διοικητικό Συμβούλιο δημοσίευσε και ανάρτησε ...