ΙΔΡΥΜΑ ΓΑΖΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΑρχικήΥποτροφίες › Υπότροφοι › Γυμνάσιο

Υπότροφοι › Γυμνάσιο

α/α ΈτοςΟνοματεπώνυμοΓυμνάσιο αποφοίτησηςΒαθμός Απολυτηρίου
1 1999 Παπαροϊδάμη Μαρία Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
2   Κραμπή Δέσποινα Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
3   Χουλιάρας Ηλίας Αλκιβιάδειο Γυμν. Φουρνά 18 1/5
4   Μάκκας Αλέξανδρος Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 1/2
5   Κρικώνη Γεωργία Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 18 7/10
6   Διώτη Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 19 1/5
7   Πάζιου Ελένη Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 1/2
8   Λαμπαδάρης Κων/νος Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 17 1/3
9 2000 Σοφού Βερονίκη Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
10   Σταμούλη Μαριάννα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 18 2/3
11   Καρυώτη Παναγιώτα Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 1/2
12   Αρβανίτης Γεώργιος Γυμνάσιο Φουρνά 18
13   Μαθιουδάκη Ελένη Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 17 10/13
14   Λάμπρου Απόστολος Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 16 7/11
15   Διώτης Θωμάς Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 16 5/12
16 2001 Νίκα Σοφίκα Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/13
17   Πάζιου Βασιλική Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 5/6
18   Σκούντας Χριστόδουλος Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19
19   Αποστόλου Ηλίας Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 17 7/12
20   Τσιόβολα Μιχαλούλα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 2/3
21   Ανυφαντή Ελευθερία Γυμνάσιο Φουρνάς 19 3/11
22   Περούλα Μαρία Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκ 20
23 2002 Καλύβας Γεώργιος Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
24   Καυκούλα Αθανασία Γυμνάσιο Γρανίτσας 20
25   Μάκκα Αλεξάνδρα Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 5/6
26   Νικολούλια Βασιλική Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 18
27   Ματσιούλα Βασιλική Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 1/3
28   Κυρίτση Γεωργία Γυμνάσιο Φουρνάς 19 11/12
29   Κοπάνου Πολυξένη Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 17 9/12
30 2003 ΠαππάςΧαράλαμπος Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 9/13
31   Νιαβή Δήμητρα Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 1/12
32   Μάκκας Αθανάσιος Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 16 5/6
33   Καραγιάννη Μαγδαληνή Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 17 9/12
34   Γιαννούλη Ιωάννα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 /162
35   ΦραγκάκηςΔημήτριος Γυμνάσιο Φουρνάς 13 1/2
36   Σταθοπούλου Δήμητρα Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19 2/3
37 2004 Τσακνιάς Δημοσθένης Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
38   Κουτσοθανάση Ανθούλα Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 8/11
39   Μάκκα Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 18 5/6
40   Μπελιού Μαρία Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 17 10/12
41   Μπαστάνη Στυλιανή Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 3/11
42   Κατσομήτρου Γεωργία Γυμνάσιο Φουρνάς 13 1/2
43   Κοτρώτσου Βασιλική Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 20
44 2005 Καραχρήστου Αγγελική Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
45   Μπαμπαλή Βασιλική Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
46   Τσιάκος Γεώργιος Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 5/12
47   Λεπενιώτη Ευγενία Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 17 3/4
48   Γερονίκου Ιουλία Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 18 3/12
49   Πέτσα Μαρία Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 2/11
50   Χύτη Νικολέτα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 2/11
51   Καλτσή Κλεάνθη Γυμνάσιο Φουρνάς 18 8/12
52   Περούλας Σεραφείμ Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 17 6/12
53 2006 Τσακνιάς Γεώργιος Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
54   Κολοκύθα Αγγελική Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 2/3
55   Σιούρτου Μαρία Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 20
56   Γκούρλια Βασιλική Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 14 3/4
57   Κώτσιας Πέτρος Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 1/2
58   Αζακά Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 10/11
59   Παπαδογούλα Κων/να Γυμνάσιο Φουρνά 18 1/3
60 2007 Θεοδωροπούλου Ελένη Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
61   Στεροπούλου Αικατερ. Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 17 1/3
62   Κακαβίτσα Μαρία Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 18 11/12
63   Καραγιάννης Νικόλαος Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 16 3/4
64   Κουτσοθανάσης Κων/νος Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 11/12
65   Ξυραφάκης Γεώργιος Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 2/3
66   Καρακώστα Γεωργία Γυμνάσιο Φουρνά 17 2/3
67 2008 Νταφόπουλος Δημήτριος Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
68   Μπαμπουκλή Ελένη Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 2/12
69   Φεγγούλη Χριστίνα Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19 11/12
70   Νταλαφούρα Σωτηρία Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 19 1/6
71   Γκιόλια Αθανασία Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 5/12
72   Μπαστάνη Ευδοξία Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 3/4
73   Παπαδήμου Ελισάβετ Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 1/6
74   Καλλιαντέρη Άννα Γυμνάσιο Φουρνά 17 1/7
75 2009 Λαθύρης Ιωάννης Αλέξανδρος Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
76   Μούσιος Γεώργιος Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
77   Μπούρα Βασιλική Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
78   Πάστρα Άννα Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 3/12
79   Κόπανου Ευρυδίκη Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19
80   Γκούρλιας Προκόπης Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 17 7/12
81   Κώτσια Ελευθερία Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 7/12
82   Ματσιούλα Μαρία Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 6/11
83   Τσιρώνη Όλγα Γυμνάσιο Φουρνά 18 2/11
84 2010 Σαξώνη Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
85   Μπαμπουκλή Χριστίνα Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 18 5/6
86   Λαθύρης Αχιλλέας Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 17 1/2
87   Λαθύρη Μαρία Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 19 5/6
88   Αγραφιώτη Σοφία Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 12/13
89   Τσιάμη Βασιλική Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 2/3
90   Μπάζας Ελευθέριος Γυμνάσιο Φουρνά 17 1/4
91 2011 Θεοδωράκη Μαρίνα 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
92   Πεταρούδη Μιχαέλα 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 10/13
93   Νταής Χριστόφορος 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
94   Πάστρα Μαρία Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 8/13
95   Μακρή Στεφανια Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19 1/13
96   Σιλεβίστας Χρήστος Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 15 3/13
97   Γεωργαλής Κων/νος Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 10/13
98   Ντρούβα Δήμητρα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 18 9/13
99   Οικονόμου Ξανθή Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 18 9/13
100   Τσιώτα Σοφία-Μαρία Γυμνάσιο Φουρνά 19 5/6
101 2012 Γκρίζη Όλγα 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
102   Ζαχαρόπουλος Αντώνιος 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 18 10/13
103   Κοροκίδα Αθηνά 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 18 10/13
104   Γκαρίλας Αθανάσιος Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 11/12
105   Τουμαρά Σωτηρία Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 18 7/11
106   Λαθύρη Πηνελόπη Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 18 1/2
107   Παλιούρα Σταυρούλα Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 8/13
108   Κακού Ευδοκία Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 18 1/4
109   Καλτσής Λουκάς Γυμνάσιο Φουρνά 18 1/5
110 2013 Νούλα Ευριδίκη Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/14
111   Λούκα Ξανθίππη 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/13
112   Κουρκουβής Βασίλ. Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 18 8/13
113   Σάλτης Ανδρέας Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19 6/13
114   Καραγιάννη Κων/να Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 18 11/12
115   Παπαδημητρίου Ιωάννα Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 3/13
116   Ξυραφάκη Στυλιανή Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 1/13
117   Σαμαρά Σοφία Γυμνάσιο Φουρνά 18 7/12
118 2014 Νείλας Κωνσταντίνος 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 6/13
119   Τριανταφύλλου Δήμητρα 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
120   Κουρκουβής Χρήστος Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 18 2/13
121   Μακρή Ελένη Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 18 2/13
122   Σιαφάκα Κων/να Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 18 6/11
123   Γκιόλια Δέσποινα Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 3/12
124   Ματσιούλα Ελένη Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 7/13
125   Μάργαρη Δήμητρα Γυμνάσιο Φουρνά 19 5/12
126 2015 Μπίστας Κωνσταντίνος 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 20
127   Τσακνιά Σοφία 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/12
128   Γκαρίλα Αλίκη Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 8/13
129   Γαλανού Νίκη Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 18 8/13
130   Λαθύρης Λάμπρος Γυμνάσιο Παλαιοκατούνας 17
131   Τσιαμπόκαλου Ελένη Γυμνάσιο Γρανίτσας 19 11/13
132   Οικονόμου Κων/να Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 10/12
133   Παπαδήμου Δέσποινα Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 19 5/6
134   Τσιρώνη Αθανασία Γυμνάσιο Φουρνά 19 6/12
135 2016 Τσιούνης Νικόλαος 1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 12/13
136   Ευθυμίου Φανή 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/13
137   Πουρνάρα Άννα 2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου 19 11/13
138   Μπύρου Μαρία Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 12/13
139   Τσέτσου Κων/να Γυμνάσιο Κερασοχωρίου 19 12/13
140   Νορέτσι Νούρε Γυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας 19 3/13
141   Τζερεμέ Παρασκευή Γυμνάσιο Γρανίτσας 18 9/12
142   Κιοσσές Γεώργιος Γυμνάσιο Ραπτοπούλου 18 6/12
143   Κατσομήτρος Παναγιώτης Γυμνάσιο Φουρνά 16 4/12

 

Ενημερωτική Ανακοίνωση

Ολοκληρώθηκε από το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιδρύματος, κατά τη συνεδρίαση της 03/02/2018, η αξιολόγηση των υποψηφίων υποτρόφων και το Διοικητικό Συμβούλιο δημοσίευσε και ανάρτησε ...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΤΡΟΦΩΝ 2017-2018

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ: ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 08.02.2017 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιδρύματος, με την υπ’ αριθμόν 169/3-2-2018 απόφασή του, κατάρτισε τον πίνακα υποτρόφων, καθώς και ...