ΑρχικήΥποτροφίες › Βραβευθέντες απόφοιτοι Γυμνασίων Ν. Ευρυτανίας

Βραβευθέντες απόφοιτοι Γυμνασίων Ν. Ευρυτανίας

α/α ΈτοςΟνοματεπώνυμοΓυμνάσιο αποφοίτησηςΒαθμός Απολυτηρίου
11999Παπαροϊδάμη ΜαρίαΓυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
2 Κραμπή ΔέσποιναΓυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
3 Χουλιάρας ΗλίαςΑλκιβιάδειο Γυμν. Φουρνά18 1/5
4 Μάκκας ΑλέξανδροςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 1/2
5 Κρικώνη ΓεωργίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας18 7/10
6 Διώτη ΚωνσταντίναΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας19 1/5
7 Πάζιου ΕλένηΓυμνάσιο Γρανίτσας18 1/2
8 Λαμπαδάρης Κων/νοςΓυμνάσιο Ραπτοπούλου17 1/3
92000Σοφού ΒερονίκηΓυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
10 Σταμούλη ΜαριάνναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου18 2/3
11 Καρυώτη ΠαναγιώταΓυμνάσιο Γρανίτσας18 1/2
12 Αρβανίτης ΓεώργιοςΓυμνάσιο Φουρνά18
13 Μαθιουδάκη ΕλένηΓυμνάσιο Κερασοχωρίου17 10/13
14 Λάμπρου ΑπόστολοςΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας16 7/11
15 Διώτης ΘωμάςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας16 5/12
162001Νίκα ΣοφίκαΓυμνάσιο Καρπενησίου19 11/13
17 Πάζιου ΒασιλικήΓυμνάσιο Γρανίτσας19 5/6
18 Σκούντας ΧριστόδουλοςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19
19 Αποστόλου ΗλίαςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας17 7/12
20 Τσιόβολα ΜιχαλούλαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 2/3
21 Ανυφαντή ΕλευθερίαΓυμνάσιο Φουρνάς19 3/11
22 Περούλα ΜαρίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκ20
232002Καλύβας ΓεώργιοςΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
24 Καυκούλα ΑθανασίαΓυμνάσιο Γρανίτσας20
25 Μάκκα ΑλεξάνδραΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 5/6
26 Νικολούλια ΒασιλικήΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας18
27 Ματσιούλα ΒασιλικήΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 1/3
28 Κυρίτση ΓεωργίαΓυμνάσιο Φουρνάς19 11/12
29 Κοπάνου ΠολυξένηΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας17 9/12
302003ΠαππάςΧαράλαμποςΓυμνάσιο Καρπενησίου19 9/13
31 Νιαβή ΔήμητραΓυμνάσιο Γρανίτσας19 1/12
32 Μάκκας ΑθανάσιοςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου16 5/6
33 Καραγιάννη ΜαγδαληνήΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας17 9/12
34 Γιαννούλη ΙωάνναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 /162
35 ΦραγκάκηςΔημήτριοςΓυμνάσιο Φουρνάς13 1/2
36 Σταθοπούλου ΔήμητραΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 2/3
372004Τσακνιάς ΔημοσθένηςΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
38 Κουτσοθανάση ΑνθούλαΓυμνάσιο Γρανίτσας18 8/11
39 Μάκκα ΚωνσταντίναΓυμνάσιο Κερασοχωρίου18 5/6
40 Μπελιού ΜαρίαΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας17 10/12
41 Μπαστάνη ΣτυλιανήΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 3/11
42 Κατσομήτρου ΓεωργίαΓυμνάσιο Φουρνάς13 1/2
43 Κοτρώτσου ΒασιλικήΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας20
442005Καραχρήστου ΑγγελικήΓυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
45 Μπαμπαλή ΒασιλικήΓυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
46 Τσιάκος ΓεώργιοςΓυμνάσιο Γρανίτσας19 5/12
47 Λεπενιώτη ΕυγενίαΓυμνάσιο Κερασοχωρίου17 3/4
48 Γερονίκου ΙουλίαΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας18 3/12
49 Πέτσα ΜαρίαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 2/11
50 Χύτη ΝικολέταΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 2/11
51 Καλτσή ΚλεάνθηΓυμνάσιο Φουρνάς18 8/12
52 Περούλας ΣεραφείμΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας17 6/12
532006Τσακνιάς ΓεώργιοςΓυμνάσιο Καρπενησίου20
54 Κολοκύθα ΑγγελικήΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 2/3
55 Σιούρτου ΜαρίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας20
56 Γκούρλια ΒασιλικήΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας14 3/4
57 Κώτσιας ΠέτροςΓυμνάσιο Γρανίτσας19 1/2
58 Αζακά ΚωνσταντίναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 10/11
59 Παπαδογούλα Κων/ναΓυμνάσιο Φουρνά18 1/3
602007Θεοδωροπούλου ΕλένηΓυμνάσιο Καρπενησίου20
61 Στεροπούλου Αικατερ.Γυμνάσιο Κερασοχωρίου17 1/3
62 Κακαβίτσα ΜαρίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας18 11/12
63 Καραγιάννης ΝικόλαοςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας16 3/4
64 Κουτσοθανάσης Κων/νοςΓυμνάσιο Γρανίτσας19 11/12
65 Ξυραφάκης ΓεώργιοςΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 2/3
66 Καρακώστα ΓεωργίαΓυμνάσιο Φουρνά17 2/3
672008Νταφόπουλος ΔημήτριοςΓυμνάσιο Καρπενησίου20
68 Μπαμπουκλή ΕλένηΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 2/12
69 Φεγγούλη ΧριστίναΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 11/12
70 Νταλαφούρα ΣωτηρίαΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας19 1/6
71 Γκιόλια ΑθανασίαΓυμνάσιο Γρανίτσας19 5/12
72 Μπαστάνη ΕυδοξίαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 3/4
73 Παπαδήμου ΕλισάβετΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 1/6
74 Καλλιαντέρη ΆνναΓυμνάσιο Φουρνά17 1/7
752009Λαθύρης Ιωάννης ΑλέξανδροςΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
76 Μούσιος ΓεώργιοςΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
77 Μπούρα ΒασιλικήΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
78 Πάστρα ΆνναΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 3/12
79 Κόπανου ΕυρυδίκηΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19
80 Γκούρλιας ΠροκόπηςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας17 7/12
81 Κώτσια ΕλευθερίαΓυμνάσιο Γρανίτσας19 7/12
82 Ματσιούλα ΜαρίαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 6/11
83 Τσιρώνη ΌλγαΓυμνάσιο Φουρνά18 2/11
842010Σαξώνη ΚωνσταντίναΓυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
85 Μπαμπουκλή ΧριστίναΓυμνάσιο Κερασοχωρίου18 5/6
86 Λαθύρης ΑχιλλέαςΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας17 1/2
87 Λαθύρη ΜαρίαΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας19 5/6
88 Αγραφιώτη ΣοφίαΓυμνάσιο Γρανίτσας18 12/13
89 Τσιάμη ΒασιλικήΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 2/3
90 Μπάζας ΕλευθέριοςΓυμνάσιο Φουρνά17 1/4
912011Θεοδωράκη Μαρίνα1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
92 Πεταρούδη Μιχαέλα1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 10/13
93 Νταής Χριστόφορος2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου20
94 Πάστρα ΜαρίαΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 8/13
95 Μακρή ΣτεφανιαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 1/13
96 Σιλεβίστας ΧρήστοςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας15 3/13
97 Γεωργαλής Κων/νοςΓυμνάσιο Γρανίτσας19 10/13
98 Ντρούβα ΔήμητραΓυμνάσιο Ραπτοπούλου18 9/13
99 Οικονόμου ΞανθήΓυμνάσιο Ραπτοπούλου18 9/13
100 Τσιώτα Σοφία-ΜαρίαΓυμνάσιο Φουρνά19 5/6
1012012Γκρίζη Όλγα1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου20
102 Ζαχαρόπουλος Αντώνιος2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου18 10/13
103 Κοροκίδα Αθηνά2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου18 10/13
104 Γκαρίλας ΑθανάσιοςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 11/12
105 Τουμαρά ΣωτηρίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας18 7/11
106 Λαθύρη ΠηνελόπηΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας18 1/2
107 Παλιούρα ΣταυρούλαΓυμνάσιο Γρανίτσας19 8/13
108 Κακού ΕυδοκίαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου18 1/4
109 Καλτσής ΛουκάςΓυμνάσιο Φουρνά18 1/5
1102013Νούλα ΕυριδίκηΓυμνάσιο Καρπενησίου19 11/14
111 Λούκα Ξανθίππη2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 11/13
112 Κουρκουβής Βασίλ.Γυμνάσιο Κερασοχωρίου18 8/13
113 Σάλτης ΑνδρέαςΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 6/13
114 Καραγιάννη Κων/ναΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας18 11/12
115 Παπαδημητρίου ΙωάνναΓυμνάσιο Γρανίτσας18 3/13
116 Ξυραφάκη ΣτυλιανήΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 1/13
117 Σαμαρά ΣοφίαΓυμνάσιο Φουρνά18 7/12
1182014Νείλας Κωνσταντίνος1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 6/13
119 Τριανταφύλλου Δήμητρα2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου20
120 Κουρκουβής ΧρήστοςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου18 2/13
121 Μακρή ΕλένηΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας18 2/13
122 Σιαφάκα Κων/ναΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας18 6/11
123 Γκιόλια ΔέσποιναΓυμνάσιο Γρανίτσας18 3/12
124 Ματσιούλα ΕλένηΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 7/13
125 Μάργαρη ΔήμητραΓυμνάσιο Φουρνά19 5/12
1262015Μπίστας Κωνσταντίνος1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου20
127 Τσακνιά Σοφία2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 11/12
128 Γκαρίλα ΑλίκηΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 8/13
129 Γαλανού ΝίκηΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας18 8/13
130 Λαθύρης ΛάμπροςΓυμνάσιο Παλαιοκατούνας17
131 Τσιαμπόκαλου ΕλένηΓυμνάσιο Γρανίτσας19 11/13
132 Οικονόμου Κων/ναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 10/12
133 Παπαδήμου ΔέσποιναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 5/6
134 Τσιρώνη ΑθανασίαΓυμνάσιο Φουρνά19 6/12
1352016Τσιούνης Νικόλαος1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 12/13
136 Ευθυμίου Φανή2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 11/13
137 Πουρνάρα Άννα2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 11/13
138 Μπύρου ΜαρίαΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 12/13
139 Τσέτσου Κων/ναΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 12/13
140 Νορέτσι ΝούρεΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 3/13
141 Τζερεμέ ΠαρασκευήΓυμνάσιο Γρανίτσας18 9/12
142 Κιοσσές ΓεώργιοςΓυμνάσιο Ραπτοπούλου18 6/12
143 Κατσομήτρος ΠαναγιώτηςΓυμνάσιο Φουρνά16 4/12
144 2017Πέτρου Σταυρούλα1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 9/15
145 Δαράβαλη Λουκία2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου20
146 Μάκκας ΙωάννηςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου17 7/14
147 Σάλτη ΛαμπρινήΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 9/14
148 Παλιούρα ΔέσποιναΓυμνάσιο Γρανίτσας19 2/14
149 Παπαδήμου ΙωάνναΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 10/15
150 Τριάντη ΜαρίαΓυμνάσιο Φουρνά19 12/14
151 2018Μπίστα Ελένη1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 13/14
152 Μπακόλας Κων/νος2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 11/14
153 Μάκκα ΕυφροσύνηΓυμνάσιο Κερασοχωρίου18 12/13
154 Μπισμπίκη ΜαρίαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 5/13
155 Μηλιά ΜαγδαληνήΓυμνάσιο Γρανίτσας19 7/13
156 Αζούκη ΜαρίαΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 9/13
157 Τσιγκρίκης ΝικόλαοςΓυμνάσιο Φουρνά18 11/12
158 2019Κουτσοκώστα Αμαλία1ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 9/14
159 Κουρλού Αικατερίνη2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 3/14
160 Χινόπωρος Αθανάσιος2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου19 3/14
161 Θεοχάρης ΓεώργιοςΓυμνάσιο Κερασοχωρίου19 12/14
162 Σουλιώτη ΣπυριδούλαΓυμνάσιο Δυτ. Φραγκίστας19 5/13
163 Κουτσοθανάση ΕλισάβετΓυμνάσιο Γρανίτσας19 11/14
164 Ζαχαράκης ΔημήτριοςΓυμνάσιο Ραπτοπούλου19 8/14
166 Τριάντης ΔημήτριοςΓυμνάσιο Φουρνά19 11/13

Τελευταίες ανακοινώσεις


ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΤΡΟΦΩΝ 2020-2021

ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΤΡΟΦΩΝ ΕΤΟΥΣ 2020-2021 Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιδρύματος, με την υπ’ αριθμ. 204/13-02-2021 πράξη του, κατάρτισε τον πίνακα υποτρόφων φοιτητών (μεταπτυχιακών και προπτυχιακών ...

Τρίτη 16/2/2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

Γνωστοποιείται σε κάθε ενδιαφερόμενο ότι κάθε αίτηση συμμετοχής στα προγράμματα υποτροφιών τρέχοντος έτους πρέπει απαραιτήτως να συνοδεύεται από Ενημέρωση - Δήλωση Συγκατάθεσης για ...

Δευτέρα 2/11/2020